De 30 leukste Snapchat celebrities accounts

Sinds de opkomst van Snapchat is het kanaal in razend tempo populair geworden en lijkt het Instagram en zelfs Facebook van de troon te stoten. Ik moet mezelf er ook op betrappen dat ik dagelijks een ‘rondje Snapchat’ doe om al die leuke filmpjes te bekijken (en te posten). Maar.. Snapchat zou geen social hype zijn als niet alle celebrities een account hebben!


Daarom presenteer ik jullie mijn lijst van beroemde Snapchat vrienden die zeker de moeite waard zijn om te volgen. DJ Khaled is bijvoorbeeld al een tijdje een Snapchat fenomeen, maar ook Kylie Jenner en Steve Aoki kunnen er wat van. Ze geven je iedere dag een kijkje in hun leven en tja, ook de beruchte filters komen voorbij đŸ˜‰

Van de Nederlandse accounts zijn vooral Kim Feenstra en Monique van Loon mijn favoriet. Monique eet alleen maar de heerlijkste dingen en is vooral ook heel grappig (en knap!). En Kim? Kim is gewoon prachtig maar daarnaast maakt ze de meest hilarische filmpjes.

Dus.. Open je Snapchat en voeg onderstaande accounts toe. Lachen gegarandeerd!

  • Ariana Grande – moonlightbae
  • Afrojack – realafrojack
  • Blake Lively – LivelyBK
  • Calvin Harris – calvinharris
  • Chris Brown – bpchrisbrown
  • David Guetta – davidguettaoff
  • DJ Khaled – djkhaled305
  • Enrique Iglesias – henrychurches
  • Gerard Butler – GButer71
  • Gigi Hadid – itsgigihadid
  • Justin Bieber – rickthesizzler
  • Jimmy Fallon – fallontonight
  • Jessica Alba – jessicamalba
  • KhloeKardashian – khloekardashian
  • Kim Kardashian – KimKardashian
  • Kim Feenstra – k2imf
  • Kylie Jenner – kylizzlemynizzl
  • Martin Garrix – martingarrix
  • Miley Cyrus – mileycyrus
  • Monique van Loon – culymonique
  • Mr. Polska – senorsnoller
  • Nicolette van Dam – nicvandam
  • Rihanna – rihanna
  • Rob Kardashian – Robphuckedme
  • Selena Gomez – selenagomez
  • Shawn Mendes – shawnmendes
  • Sunnery James – sunnery_james
  • Steve Aoki – aokisteve
  • Tim Hofman – timtsj
  • Zayn Malik – zayn

 

Handtekening

Related posts:

Anne

30 jaar, mama van Mats en tevens modaal verdiener. Wil zoveel mogelijk uit haar budget halen wat erin zit en is daarom met Budgetmeisje gestart.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *